Şahan Gökbakar'ın Yardım Çığlığı! Sesi Kısılana Ka...

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Muğla’nın Marmaris ilçesinde devam eden orman yangınlarını canlı yayınla takipçilerine aktardı. Gökbakar, yardım çağrısı isterken yapılan yardımlarının yetersizliğinden isyan etti.

Türkiye’yi derinden sarsan orman yangınları devam ediyor. Manavgat’taki yangınların ardından önceki gün Bodrum ve ve bugün de Marmaris’teki yangınlarda 4. güne girildi. Yangını söndürme çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, vatandaşların olağanüstü çabası da kameralara yansıdı.

CANLI YAYINLA AKTARDI

Yaz ayları olması nedeniyle Ege’de bulunan ünlü isimler de yangına karşı farkındalık yaratmak için sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşım yapıyor. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından açtığı canlı yayınla Marmaris’teki yangının son durumunu gözler önüne serdi.

‘İNSANLAR ÇARESİZ’

Anlık 22 bin kişinin takip ettiği canlı yayında sesi kısılana kadar bağırdığı görülen Şahan Gökbakar, Selimiye’de yangının yola kadar sıçradığını ve havadan müdahalenin şart olduğunu söyledi. Gökbakar, ‘Gün içerisinde göz göre göre yola atladı bakın. Bakın şu anda 100 metre ilerimde. Mahşer yeri, buraya artık ne kimse gelebilir ne de başka bir şey. Bakın burası bitiyor. Rica ediyorum, müdahale şart. Havadan müdahale buraya. Burada insanların hepsi çaresiz. Sürekli yayın yapacağım, buraların hepsi biraz sonra yanacak. Aşağıdaki herkes evsiz kalacak. Bu kadar müdahalesizlik olur mu?’ ifadelerini kullandı.

HELİKOPTER BÖLGEYE GİTTİ

Diğer yandan, yeni bir paylaşım daha yapan Şahan Gökbakar 1 helikopterin bölgeye doğru gittiğini aktararak, ‘Bir helikopter bölgeye doğru gidiyor. Allah razı olsun, yetkililere minettarız’ dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir