Tepkilerin Odağında Olan Tuğba Özay'dan İlk Açıkla...

Manavgat’taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay, İstanbul’da bir açılışta görüntülenince eleştirilmişti. Özay, eleştirilere isyan ederek tepki gösterdi.

Antalya’nın Manavgat ilçesindeki yangın nedeniyle 3 vatandaşımız hayatını kaybederken, yüzlerce ev ve çok sayıda canlı zarar gördü. Bir anda büyüyen yangınların tehdit ettiği yerlerden biri de manken Tuğba Özay’ın çiftliğinin bulunduğu bölge oldu.

FELÇ GEÇİRDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ 

Özay, çiftliğinin yanma tehlikesinin ardından çektiği videoda, felç geçirdiğini ve ardından hastaneye kaldırıldığını aktardı. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, alevler Özay’ın çiftliğini kıl payı sıyırarak çiftliğe zarar vermedi. Çiftliğinin yangından kurtulmasının ardından rahat bir nefes alan Özay, bugün İstanbul’da bir açılışta görüntülendi.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU 

Özay, yangının etkileri sürerken açılışa katılması nedeniyle sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu. Sosyal medya kullanıcıları, Özay’ın yaşananları bu kadar çabuk unutmasını yanlış olarak değerlendirdi. Özay’dan da hakkındaki eleştirilere yanıt kısa sürede geldi.

‘BANA İFTİRA ATANLAR O ATEŞLERDE YANSINLAR’

Özay, kendisine iftira atıldığını belirterek şunları söyledi: ‘İlk olarak Hera ve Herkül’ü alarak çiftliği derhal boşaltmalarını söyledim. Ben hiçbir zaman kendi malımı ve mülkümü düşünmedim. Bana iftira atanlar o ateşlerde yansınlar. Bana iftira atmayın yeter. Yeter benim bir canım var. Kimseden de korkum yok. Yettiniz, çiftliğim yanmadı diye mi ben suçluyum.’ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir